Round Etanol Burner AR70

Ndër Dizajnët më të mirë të Fire Fire, The Ventless Round Ethanol Burner AR70 inserts allows the flames to develop freely and in a very natural way. Zgjidhja e ndërmjetme për një zjarr dinamik i cili mbetet në përputhje me dhomat e mesme.

Detaje të produkteve

Shkarkoni si PDF

Etiketat e produkteve

Ndër Dizajnët më të mirë të Fire Fire, The Ventless Round Ethanol Burner AR70 inserts allows the flames to develop freely and in a very natural way. Zgjidhja e ndërmjetme për një zjarr dinamik i cili mbetet në përputhje me dhomat e mesme.

markë Artfireplace
model AR70
dimension 700mm/DiameterX215mm/H

27.56/DiameterX8.46inch

Kontrolli i largët po
përdorim Në dhoma minimale 40 m2
peshë 29.00kg
kapacitet 13litër
Fuel Consumption 1.2Litër / orë
Prodhimi i nxehtësisë 3750vat
Gjatësia e flakës 474mm / 18.66inç
Lartësia e flakës 180mm / 7.08inç
Ventless po
Dimensioni i prerjes 480Gjatësia mm / 18.90inç
Dimensioni i prerjes 480Gjerësia mm / 18.90inç
Dimensioni i prerjes 250mm Thellë / 9.85inç
avantazh Auto-Ignition / bombol gazi, Mbi mbrojtjen e nxehtësisë, Mbrojtje nga shkundja,Sensori C02, Mbrojtje mbi rrjedhën, Child-lock
përdorim dhomë gjumi, apartament , bar, Zyrë…
vërtetim CE / FCC / IC

AR70 Model Featured Functions:
1.Intelligent ethanol burner extinction or ignition ordered by electric board and a Button ON/OFF and remote control.
2.Injeksion automatik për mbushje dhe funksionim me injeksion mbushës manual për djegien.
3. Material në inox dhe MDF.
4. Më vete rezervuari bio-etanol dhe vatër që digjet.
5. Co2 Detektor infra të kuqe që ndalon zjarrin në rast të arritjes së niveleve të pa autorizuara.
6.Prisni funksionin nëse djegësi lëvizet nga forca e jashtme.
7. Automatic electric pump to fill the combustion tray of the burner.
8. Me detektorë elektronikë të nxehtësisë, do të zhduket automatikisht kur temperatura të arrijë nivelet e pa autorizuara.
9. Karikues AC ose ngarkues baterie me ngarkues baterie.
10, Me efekt audio.
11. Funksioni i bllokimit të fëmijëve.

Frymëzime zjarri ekologjik: përzierja e kulturave dhe atmosferave! Kjo do të jetë një ide e shkëlqyeshme për dizajnin super të hapësirës së brendshme të zjarrit!

Ne mund t'i konceptojmë të gjitha zbukurimet me këto pajisje të reja zjarri. Vërtetë ide e bukur për të zotëruar një fireplace moderne inteligjente bio etanol!

Sillni atmosferën intime të këtij fireplace të bukur në shtëpinë tuaj dhe shijoni qetësinë e pastër.

Me flakët e artit etanol Fireplace, Ulur së bashku, Ndarja e lumturisë dhe suksesit me familjen dhe partnerët tuaj ndërsa pini verëra të kuqe, Duke folur, Duke luajtur, Duke qeshur… Kjo duhet të jetë e Madhe!!!

Të gjitha produktet prototip duhet të kalojnë nëpër 4 kontrollon në të gjithë procesin:

  1. Inspektimi i lëndës së parë
  2. Në inspektimin e përpunimit
  3. Inspektimi përfundimtar
  4. Inspektimi në dalje

FAQ:

Q:Sa për urdhrin e mostrës?

A:Ne e pranojmë porosinë e mostrës para prodhimit, është një hap i domosdoshëm para se të kalosh në bashkëpunim të suksesshëm, mos hezitoni të kontaktoni me ne për këtë.

Q:Ku mund ta blej një dhe sa kushton?

A:Art Fireplace shpërndan produktet e saj në më shumë se 100 vendeve dhe shpërndan kudo në botë. Për të zbuluar se ku mund të blini një Fireplace Art ose futur, ju lutemi plotësoni formularin që mund të gjeni në faqen e kontaktit. Një agjent i Fireplace Art do t'ju përgjigjet me email brenda 24 orë së bashku me një katalog dhe çmimet.

Nëse kërkesa juaj është më e saktë dhe përfshin një ose më shumë modele të veçanta, mos hezitoni t'i përmendni ato në formularin e kontaktit. Ne do t'ju dërgojmë përshkrimin specifik teknik të këtij produkti, një diagram instalimi me matjet që duhen respektuar, si dhe një vlerësim përfshirë kostot e dorëzimit.

Q:Si mund ta kontrolloni statusin e porosisë time?

A:Ju mund të merrni azhurnime të statusit në kohë reale në porositë tuaja duke na kontaktuar ne. Ne kemi zbuluar se sigurimi i klientëve me përgjigje dhe transparencë që dëshirojnë ka çuar në nivele të larta të kënaqësisë së klientit.

Q:How do I order and pay?

A:After receiving your estimate and if you want to place an order, please send us:
Your delivery address including postal code (plus a billing address if different).
A telephone number for the deliverer
A copy of your payment
Full payment on ordering:
By bank transfer, with no fees
Using the bank information provided on the estimate, please send us a copy so we can immediately proceed to ship your package.
By PAYPAL using your credit card(+4%)
If you choose this solution, please ask us for the PayPal invoice.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI