Mini Etanol Burner AF40

Mini Fireplace Mini Inteligjente Etanol Burner Model AF40 me 40cm (15.8inç) Zjarri i zgjuar etanol miqësor me eko-miqësor. Ky model mund të dizajnohet lirshëm dhe instalohet lehtësisht për pronarët e shtëpive, designers, architectors.

Detaje të produkteve

Shkarkoni si PDF

Etiketat e produkteve

Futja e produktit:

Mini Fireplace Mini Inteligjente Etanol Burner Model AF40 me 40cm (15.75inç) Zjarri i zgjuar etanol miqësor me eko-miqësor. Ky model mund të dizajnohet lirshëm dhe instalohet lehtësisht për pronarët e shtëpive, designers, architectors.

detajet e produktit:

markë Artfireplace
model AF40
dimension 400mm / LX240mm / WX215mm / H

15.75inç / LX9.45inch / WX8.46inch

Kontrolli i largët po
përdorim Në dhoma minimale 15 m2
peshë 16.00kg
kapacitet 4.80litër
Karburant Konsumi 0.3Litër / orë
Prodhimi i nxehtësisë 2650vat
Gjatësia e flakës 200mm / 7.08inç
Lartësia e flakës 150mm / 5.90inç
Ventless po
Dimensioni i prerjes 380Gjatësia mm / 14.96inç
Dimensioni i prerjes 220Gjerësia mm / 8.66inç
Dimensioni i prerjes 250mm Thellë / 9.85inç
avantazh Auto-Ignition / bombol gazi, Mbi mbrojtjen e nxehtësisë, Mbrojtje nga shkundja,Sensori C02, Mbrojtje mbi rrjedhën, Child-lock
përdorim dhomë gjumi, apartament , bar, Zyrë…
vërtetim CE / FCC / IC

Funksionet e veçuara të modelit AF40:

1.Zhdukja inteligjente e ndezjes së etanolit ose ndezja e urdhëruar nga bordi elektrik dhe një Buton ON / OFF dhe kontrollues i largët.
2.Injeksion automatik për mbushje dhe funksionim me injeksion mbushës manual për djegien.
3. Material në inox dhe MDF.
4. Më vete rezervuari bio-etanol dhe vatër që digjet.
5. Co2 Detektor infra të kuqe që ndalon zjarrin në rast të arritjes së niveleve të pa autorizuara.
6.Prisni funksionin nëse djegësi lëvizet nga forca e jashtme.
7. Pompë elektrike automatike për të mbushur kutinë e djegies së djegësit.
8. Me detektorë elektronikë të nxehtësisë, do të zhduket automatikisht kur temperatura të arrijë nivelet e pa autorizuara.
9. Karikues AC ose ngarkues baterie me ngarkues baterie.
10. Me efekt audio.
11. Funksioni i bllokimit të fëmijëve.

1.Njerëzimi që ëndërron para fireplace tuaj bëhet imagjinare. Zjarri ju jep një të ardhme, një vetëdije, një shkëndijë flakëruese qiellore

Zjarri është një element i jashtëzakonshëm miqësor. Siguroni një vijë zjarri më shumë se një metër të gjatë është një pasuri e vërtetë për projektuesit ose individët që dëshirojnë të krijojnë një atmosferë unike, një koncept i ri zjarri ! Zjarri është intim dhe universal, zjarri është jashtëzakonisht i gjallë!

2.Sigurt vendosni bioethanol vatër fireplace me ndezje elektronike të kontrolluar në distancë

Futja e oxhakut bioethanol AF40 është e bukur dhe është gjithashtu e sigurt, të pajisur me shumë detektorë: nivel, C0², sensorë të nxehtësisë, shkundni sensorët etj. Për më tepër nuk keni nevojë ta ndizni atë me një çakmak ose ndeshje, thjesht shtypni një buton ose një kontrollues në distancë.

3.Ekipi i Fireplace Art është një prodhues i vërtetë i ndezjes bio dhe zjarrit të avullit të ujit

Art Fire është një karburant elektronik bio me prodhues të ndezjes automatike të kontrolluar nga distanca në avantazh të teknologjisë. Një bio e vërtetë e futur varg pa grip i cili mund të instalohet në shtëpi ose banesa, në shtëpi private ose ambiente tregtare.

Një gamë që funksionon në etanol bio 96 °, një eko- alkool miqësor i prodhuar me bimë dhe mbeturina.

4.Produkte të personalizuara:

çmimi sipas madhësisë dhe sasisë së kërkesave të klientit një raport i vetëm!

Kohëzgjatja normale e 10-15 ditët e punës (urdhrat e përshpejtuara, ju lutemi konsultohuni me shërbimin dhe shitjet e klientit)

FAQ

Q:Sa për urdhrin e mostrës?

A:Ne e pranojmë porosinë e mostrës para prodhimit, është një hap i domosdoshëm para se të kalosh në bashkëpunim të suksesshëm, mos hezitoni të kontaktoni me ne për këtë.

Q:Ku mund ta blej një dhe sa kushton?

A:Art Fireplace shpërndan produktet e saj në më shumë se 100 vendeve dhe shpërndan kudo në botë. Për të zbuluar se ku mund të blini një Fireplace Art ose futur, ju lutemi plotësoni formularin që mund të gjeni në faqen e kontaktit. Një agjent i Fireplace Art do t'ju përgjigjet me email brenda 24 orë së bashku me një katalog dhe çmimet.

Nëse kërkesa juaj është më e saktë dhe përfshin një ose më shumë modele të veçanta, mos hezitoni t'i përmendni ato në formularin e kontaktit. Ne do t'ju dërgojmë përshkrimin specifik teknik të këtij produkti, një diagram instalimi me matjet që duhen respektuar, si dhe një vlerësim përfshirë kostot e dorëzimit.

Q:Si mund ta kontrolloni statusin e porosisë time?

A:Ju mund të merrni azhurnime të statusit në kohë reale në porositë tuaja duke na kontaktuar ne. Ne kemi zbuluar se sigurimi i klientëve me përgjigje dhe transparencë që dëshirojnë ka çuar në nivele të larta të kënaqësisë së klientit.

Q:Cila është dorëzimi i porosisë?

A:Në varësi të projektit ose produkteve tuaja, kthesë tipike përreth është 1-2 javë. Nëse keni një kërkesë specifike, ju lutem mos ngurroni të pyesni. Ne gjithmonë mund të bëjmë një kthesë të shpejtë nëse është e nevojshme.
Produktet dërgohen nga kompani të mëdha të specializuara si DHL, TNT, TPS, etj.
përgjithësisht, futjet dhe vatrat e zjarrit dorëzohen brenda dhjetë ditësh pune.
Ne nënshkruam me DHL,FEDEX,TNT,UPS Express.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI