Оган од пареа без вентилација AFW180

Ventless Water Vapor Fire AFW180 With 1810mm long

Детали за производот

Преземи како PDF

Ознаки на производот

Ventless Water Vapor Fire AFW180 With 1810mm long

Уметнички 3D камини со водена пареа Избрани функции:
1AsyЛесна контрола: Копче ON / OFF и далечински управувач и Bluetooth контрола(изборен)
2AterМатеријал во нерѓосувачки и МДФ
3HeВисочина на пламенот се прилагодува
4. Брзина на пламен: Прилагодлив
5LaПламен повеќе бои(изборен)
6LightHalogen светло и LED светло
7`Автоматско полнење на резервоарот
8.Автоматски систем за одводнување
9.Зачувување на зелената енергија
10FunctionФункција за заштита од прелевање
11. Функции за заштита од пренапон и заштита од истекување на напојување

Испратете ни ја пораката до нас:

ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА